Turkcell остаточно викупила life:) у Ахметова

Турецька телекомунікаційна компанія Turkcell завершила викуп 44,96% акцій Euroasia Telecommunications Holding у фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" бізнесмена Ріната Ахметова. Про це йдеться у повідомленні турецької компанії, передає "Інтерфакс-Україна".
Сума угоди становила 100 млн доларів. Раніше Turkcell володіла 55,04% часткою в Euroasia Telecommunications, якій належить мобільний оператор "Астеліт" (бренд life :)).
Turkcell очікує, що консолідація "Астеліту" сприятиме більш ефективному управлінню компанією, підвищенню гнучкості в інвестуванні і зробить українського оператора більш сильним гравцем в довгостроковій перспективі, йдеться в повідомленні.
ТОВ "Астеліт" в лютому 2015 року стало переможцем по першому лоту на отримання ліцензій на зв'язок в стандарті UMTS (3G). Ліцензія обійшлася оператору в 3,355 млрд гривень.
Раніше експерти говорили "Інтерфаксу", що Turkcell з великою ймовірністю продовжить купувати мобільні активи на українському ринку. Наступним об'єктом для придбання може стати стільниковий оператор "Трімоб", "дочка" "Укртелекому", вважають експерти.
Компанія в січні-березні 2015 року збільшила чистий збиток в 2,8 разу - до 5,63 млрд гривень, показник EBITDA - на 13,8%, до 327,5 млн гривень.
У 2014 році чистий збиток "Астеліту" зріс в 21,5 рази - до 5,59 млрд гривень, виручка - на 12,7%, до 4,05 млрд гривень.
Turkcell на 51% належить Turkcell Holding. Вона, у свою чергу, на 52,91% перебуває у власності Cukurova Telecom Holdings Ltd. (51% у Cukurova Finance International, 49% - у російської "Альфа-груп" Михайла Фрідмана і партнерів), на 47,09% - TeliaSonera. Кінцева частка "Альфи" - 13,2%.

Share on Google Plus

0 коммент.:

Отправить комментарий