Бахматюк хотів приєднати "VAB Банк" до "Фінансової ініціативи"

Так, за даними НБУ, 03 березня його комісія ухвалила рішення про відмову банку «Фінансова ініціатива» у дозволі на придбання 100% акцій ВіEйБі Банку.
Нагадаємо, що 24 червня в банк «Фінансова ініціатива» була введена тимчасова адміністрація.
За даними Фонду, прогнозована сума відшкодування вкладникам банку «Фінансова ініціатива» становить більше 3,7 млрд. грн.
В тому числі, під час тимчасової адміністрації виплати прогнозуються на рівні 1,9 млрд. грн, а у випадку ліквідації – 1,8 млрд. грн. Планується, що відшкодування отримають близько 29 тис. вкладників.
Ці дані отримані на основі звітності банку «Фінансова ініціатива», яка подавалась до Фонду гарантування. У процесі тимчасової адміністрації вони будуть перевірятись та уточнюватись.
Як заявляв на початку липня заступник директора-розпорядника ФГВФО Андрій Оленчик, Фонд гарантування готується до виплат вкладникам банку «Фінансова ініціатива». «Там все буде добре», - запевняв А. Оленчик.
За даними ФГВФО, станом на початок червня за період тимчасової адміністрації та ліквідації ПАТ «ВіЕйБі Банк» вкладниками отримано 6 182,1 млн грн, що складає 90,2% суми, яка підлягає виплаті вкладникам в межах гарантованої суми відшкодування.

"ЕПОНІМ"


Share on Google Plus

0 коммент.:

Отправить комментарий