Фабрика "Саші-стоматолога" отримала 61 млн на збагачення вугілля

ДП «Красноармійськвугілля» 4 квітня уклало угоду з ПАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Комсомольська» на послуги зі збагачення вугілля вартість 60,71 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», пишуть "Наші гроші".
Ціна збагачення вугілля становитиме 65 грн за тону.
Торги проведено за переговорною процедурою, оскільки раніше було двічі відмінено відкриті торги через відсутність хоча б одного конкурента у фабрики «Комсомольської», яка єдина подавала заявку на тендер.
Єдиним акціонером ПАТ «ЦЗФ «Комсомольська» є ТОВ «ДРФЦ» з групи біглого Сашка Януковича.
У фірми «ДРФЦ», прописаної у місті Димитрів, власником є віргінський офшор «Сароне холдінгс лімітед», бенефіціаром вказаний кіпріот Стеліос Панаідес. Директором є донецький адвокат Олександр Фільченко.
Депозитарієм «Комсомольської» є фірма «Альтера фінанс». Її кінцевими бенефіціарами вказані мешканці Донецька Олег Федін і Сергій Гарагуля. Гарагуля також відомий як голова правління страхової компанії «Кремінь».
Нагадаємо, у березні ЦЗФ «Комсомольска» вже подавала заявку на тендер по збагаченню вугілля шахти Південнодонбаської №3 ім. Сургая. Той тендер виграла фірма «Збагачувач» з групи Андрія Орлова з ціною 58 грн/т.
В.о. директора ДП «Красноармійськвугілля» є Юрій Станіславюк.

"ЭПОНИМЪ"
Share on Google Plus

0 коммент.:

Отправить комментарий