Ініціаторам антинародного трудового кодексу не місце в Раді

"Незалежні профспілки не допустять в нову Раду тих, хто голосуватиме за дикий "Трудовий кодекс"! "Захист праці" попереджає, що незалежні профспілки України не пропустять в наступну Верховну Раду жодного депутата, хто проголосує за антинародний "Трудовий кодекс"! Зараз без жартів…" - заявляє голова Всеукраїнської незалежної професійної спілки "Захист праці" Олег Верник.
"Бачу, що Людмила Денисова, яка вперто просуває проект рабського "Трудового кодексу", хоче зробити усіх депутатів Верховної Ради заручниками свого божевілля", - наголошує правозахисник.
"Маю дуже відверто запевнити усіх депутатів – НЕЗАЛЕЖНІ ПРОФСПІЛКИ УКРАЇНИ зроблять усе можливе та неможливе, щоб жодний з тих НЕЛЮДЕЙ-ДЕПУТАТІВ, які відважаться все ж таки проголосувати за цей ХИЖАЦЬКИЙ кодекс закріпачення, був цим голосуванням остаточно похований для української політики", - вважає пан Верник.
"І де б ці паскуди не обрали б собі МАЖОРИТАРНИЙ ОКРУГ – скрізь ми там будемо на них чекати і весь округ дізнається через наші мітинги та листівки про покидька ВОРОГА УКРАЇНИ та нашого ТРУДОВОГО НАРОДУ! Кістьми ляжемо, але ж вас, уродів, не пропустимо в Верховну Раду…" - наголосив він, відзначивши, що активісти дістануть кожного кандидата в депутати з числа теперішніх народних обранців, що підтримуватимуть зміни до Трудового кодексу України, навіть у разі їх включення до партійних списків.

"Епонім"
Share on Google Plus

0 коммент.:

Отправить комментарий